top of page
Caută
  • MS

Angajăm sofer!

Regia Autonoma MONETARIA STATULUI organizeaza selectie pentru ocuparea postului de sofer in cadrul Compartimentului Transporturi cu contract individual de munca pe durata nedeterminata.

Pentru a ocupa postul de sofer va rugam sa transmiteti pana la data de 30.12.2020 (inclusiv), pe adresa de email: angajari@monetariastatului.ro urmatoarele documente:

1. Curriculum Vitae;

2. Copie a actului de identitate sau orice alt document care atestă identitatea;

3.Copii ale documentelor care să ateste efectuarea unor specializări/perfecționări;

Data sustinerii interviului/probei practice se va transmite telefonic sau prin e-mail tuturor candidatilor selectati in urma evaluarii documentelor depuse.

Conditiile de participare sunt urmatoarele:

a) detine permis de conducere categoria B;

b) constituie avantaj permis de conducere categoria C;

c) experienta in activitate minim 3 ani;

d) apt din punct de vedere medical si psihologic;

e) cunostinte de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

f) competente de limba engleza, fluenta in exprimarea orala si scrisa.

Profilul candidatului:

a) Candidatii trebuie sa dispuna de o buna reputatie la nivel personal si profesional;

b) Manifesta o atitudine cooperanta si civilizata fata de personalul cu care intra in contact;

c) Spirit de echipa, orientare spre rezultate;

d) Disponibilitate pentru deplasari externe in interes de serviciu;

e) Flexibil, rezistent la stres, abordare confidentiala, eficient in situatii de criza, disponibil pentru a lucra peste program.

Responsabilitati principale:

- Urmareste si asigura desfasurarea in bune conditii a activitatii de transport pentru mijlocele din dotare;

- Asigura saptamanal alimentarea autoturismelor cu carburanti, dar si igienizarea acestora;

- Raspunde de intretinerea si utilizarea autovehiculelor, urmarind efectuarea la timp a reviziilor tehnice;

- Participa la deplasarile externe in inters de serviciu.

Va comunicam ca postul va fi ocupat de candidatul care corespunde cerintelor postului si va fi angajat cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Trimiterea CV-ului reprezinta acordul dvs. cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal in scopul implicarii in procesul de recrutare si angajare. In cazul in care nu sunteti selectat, CV-ul dvs. va ramane in baza noastra de date pentru a va putea contacta in eventualitatea unei alte oportunitati de colaborare.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numarul de telefon: 021.335.98.10 int.176, 172.

214 afișări0 comentarii

Postări recente

Afișează-le pe toate
bottom of page