top of page
Caută
  • MS

Angajam - Manipulant

ANUNT ANGAJARE

MANIPULANT MARFA

Regia Autonoma MONETARIA STATULUI organizeaza selectie pentru ocuparea postului MANIPULANT MARFA cu contract individual de munca pe durata nedeterminata.

Pentru a ocupa postul de MANIPULANT MARFA va rugam sa transmiteti pana la data de 09.07.2021 (inclusiv), pe adresa de e-mail angajari@monetariastatului.ro urmatoarele documente:

1. Curriculum Vitae;

2. Copie a actului de identitate sau orice alt document care atestă identitatea.

Data sustinerii interviului/probei scrise se va transmite telefonic sau prin e-mail tuturor candidatilor selectati in urma evaluarii documentelor depuse.

Competente necesare:

- Experienta in mediul de depozit;

- Detine autorizatie de stivuitorist;

- Sanatos clinic din punct de vedere fizic;

- Disponibilitate pentru munca fizica (in categoria de efort prelungit).

Profilul candidatului:

a) Candidatii trebuie sa dispuna de o buna reputatie la nivel personal si profesional;

b) Manifesta o atitudine cooperanta si civilizata fata de personalul cu care intra in contact;

c) Capacitate de concentrare, analiza, organizare si planificare, atentie distributiva;

d) Spirit de echipa, orientare spre rezultate;

e) Proactiv, auto-motivant si orientat catre solutii;

f) Flexibil, rezistent la stres, abordare confidentiala si eficient in situatii de criza.

Responsabilitati principale:

- alimentarea echipamentelor de lucru din cadrul sectiei cu materie prima;

- transport si ambalare paleti.

Va comunicam ca postul va fi ocupat de candidatul care corespunde cerintelor postului si va fi angajat cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Trimiterea CV-ului reprezinta acordul dvs. cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal in scopul implicarii in procesul de recrutare si angajare. In cazul in care nu sunteti selectat, CV-ul dvs. va ramane in baza noastra de date pentru a va putea contacta in eventualitatea unei alte oportunitati de colaborare.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numarul de telefon: 021.335.98.10 int.176, 172.

143 afișări0 comentarii

Postări recente

Afișează-le pe toate
bottom of page